Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Відкриття українсько-китайського форуму у Києві

  2021-06-09

  Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Фань Сяньчжун під час Міжнародного українсько-китайського форуму, що проходив 8-го червня у Київському університеті імені Бориса Грінченка, наголосив, що співпраця між Китаєм і Україною має величезний потенціал. Про це повідомляє Укрінформ.

  “Китайсько-українські відносини невпинно поліпшуються. Китай уже став найбільшим торговельним партнером України, але співпраця між нашими країнами має величезний потенціал. Керівники та уряди наших держав сповнені бажання та сподівань щодо розвитку двосторонніх відносин”, — зазначив дипломат.

  Він висловив впевненість в перспективах китайсько-української співпраці. “Через декілька днів ми відзначатимемо десяту річницю відносин стратегічного партнерства між Китаєм та Україною. Ми готові докласти спільних зусиль з української стороною, щоб наступні 10 років нашого партнерства стали ще більш успішними”, — підкреслив Посол.

  Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов зазначив, що уряд очікує дослідження китайського досвіду державного управління та пропозицій щодо визначення українського шляху за результатами форуму.

  “Китай є нашим великим другом, стратегічним та найбільшим торговельним партнером. Маємо сподівання, що краще розуміння філософії та цінностей розуміння керівництва КНР дозволить досягти високого рівня розуміння співпраці”, — заявив Олег Немчінов, зачитуючи звернення Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

  Ректор університету імені Грінченка Віктор Огнев’юк поінформував, що в межах форуму планується разом з Послом КНР відкрити нові аудиторії класу Конфуція, створені за підтримки штаб-квартири Інституту Конфуція та фінансової підтримки Посольства Китаю. Огнев’юк додав, що китайську мову у виші викладають з 1997 року, наразі її вивчають понад 300 студентів.

  Відео матеріал: https://www.youtube.com/watch?v=Ph1zM73PcdE

  Відкриття українсько-китайського форуму у Києві

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *