Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Відбувся симпозіум з питань гуманітарного обміну між Китаєм і країнами Центрально-Східної Європи

  У місті Гуанчжоу, адміністративному центрі провінції Гуандун, 12 січня відбувся симпозіум з питань культурного обміну між Китаєм і країнами Центрально-Східної Європи. Про це повідомляє Сіньхуа.

  Доповідь, представлена на симпозіумі «Культурний розвиток країн Центрально-Східної Європи у 2020 році», має велике значення для вдосконалення механізму гуманітарних обмінів між Китаєм і країнами Центрально-Східної Європи в форматі 17 + 1, як зазначили учасники симпозіуму.

  З початку встановлення механізму співпраці КНР і Центрально-Східної Європи сфера гуманітарних обмінів безперервно розширюється. Зараз вона охоплює освітній, науково-технічний, культурний, видавничий та туристичний напрями. У рамках формату 17+1 було створено близько 20 спеціалізованих платформ для співпраці і обміну, які залучають все більшу кількість учасників.

  Спеціальний представник МЗС КНР з питань співробітництва з країнами Центрально-Східної Європи Хо Юйчжень взяла участь в симпозіумі в режимі онлайн. Вона зазначила, що активізація гуманітарних обмінів між Китаєм і різними країнами світу йде в ногу з часом, відповідає загальним сподіванням і реальним вимогам на шляху розвитку людства.

  Ректор Гуандунського університету іноземних мов і зовнішньої торгівлі Ши Юці, у свою чергу висловив думку, що Центрально-Східна Європа є важливим регіоном для реалізації ініціативи «Пояс і шлях». Завдяки функціонуванню механізму 17+1 взаємини між Китаєм і цими країнами вийшли на новий рівень розвитку.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *