Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Відбулася зустріч керівництва УКДР з Послом КНР в Україні Чжан Сіюнем

  2016-02-04

  29 січня 2016 р. у Посольстві КНР в Україні відбулася зустріч співголови Українсько-Китайської Ділової Ради (УКДР) пана Роберта Бровді і віце-голови Української частини Ділової Ради, постійного представника УКДР в Пекіні пана Ігоря Литвина з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні паном Чжан Сіюнем.

  Зустріч керівництва УКДР з Послом КНР Чжан Сіюнем 29.01.2016

  В ході зустрічі Роберт Бровді та Ігор Литвин поінформували китайського посла про найважливіші напрями діяльності та заходи УКДР за 2015 рік, а також поділились планами Ділової Ради на найближчу перспективу. Було обговорено також цілий ряд питань двостороннього співробітництва, які заплановано винести на розгляд наступного 3-го засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР, що має відбутись у Києві в другому кварталі поточного року.

  Посол Чжан Сіюнь схвально сприйняв ініціативи Української частини УКДР щодо активізації двосторонніх торгово-економічних відносин та співпраці ділових кіл України і КНР, лібералізації візового режиму, налагодження масового туризму, зокрема, групового туристичного обміну, подальшого розвитку побратимських відносин, а також взаємин економічного партнерства між регіонами двох країн, відзначення на високому рівні 25-річчя встановлення дипломатичних відносин України та Китаю.

  За результатами обміну думками та позиціями домовлено підтримувати тісніші контакти та обмін інформацією в рамках підготовки та проведення спільних українсько-китайських заходів, координувати свої дії та зусилля в напрямку зміцнення відносин дружби і стратегічного партнерства між Україною та КНР.

  На завершення зустрічі Роберт Бровді та Ігор Литвин від імені Українсько-Китайської Ділової Ради привітали посла Чжан Сіюня, а в його особі – дружній китайський народ з наступаючим Святом Весни (Китайський Новий Рік за місячним календарем), яке цього року відзначається в КНР 7-13 лютого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *