Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ УКРАЇНИ В ГУАНЧЖОУ

  2022-08-01

  На початку третього кварталу за ініціативою члена Правління та Радника Президента Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва, Клименка Олександра, було проведено онлайн-зустріч Генерального консула України в Гуанчжоу Сергія Капузо з Президентом Асоціації Олійником Віталієм. У квітні 2022 року Сергій Капузо був призначений на посаду Генерального консула України в Гуанчжоу. Відтоді він проводить активні дії щодо налагодження контактів між бізнесом України та КНР, сприяє розвитку дружніх відносин та розширенню зв’язків.

  Під час зустрічі сторони провели обговорення загального стану українсько-китайських відносин, ставлення китайської влади до ситуації в Україні та дотримання їхнього нейтралітету щодо цього. Учасники порушували питання відносин регіональної влади та настроїв, які надходять від представників китайського бізнесу. Окрему увагу приділили питанню можливості отримання благодійної допомоги для України, а також позиції КНР, що допомога має надходити тільки через Червоний Хрест.

  Крім того, було погоджено участь Сергія Капузо в запланованій зустрічі представників українського та китайського бізнесу, які наразі перебувають в Україні в режимі онлайн, для обговорення нагальних питань і пропозицій з обох сторін щодо майбутньої перспективи розвитку українсько-китайських відносин та бізнесу.

  Сторони домовились і надалі підтримувати прямі робочі контакти з метою інтенсифікації двостороннього співробітництва.

  ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ УКРАЇНИ В ГУАНЧЖОУ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *