Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Ван Ї відвідає Мюнхенську конференцію з безпеки

  2023-02-15

  За інформацією речника МЗС Китаю, керівник Канцелярії з іноземних справ Центрального комітету Комуністичної партії Китаю, колишній міністр закордонних справ Ван Ї відвідає у лютому Францію, Італію, Угорщину та Росію, повідомляє Global Times.

  Крім цього китайський дипломат візьме участь у 59-й Мюнхенській конференції з безпеки, що відбудеться 17-19 лютого 2023 року, де планує виступити з промовою, в якій представить бачення Китаєм спільної, всеосяжної та стійкої безпеки, що просуває Голова КНР Сі Цзіньпін, а також презентує позицію Китаю стосовно основних міжнародних питань.

  Ключовим моментом візиту Ван Ї до чотирьох країн та його участі в Мюнхенській конференції з безпеки є те, щоб передати бачення безпеки Китаєм не лише європейським країнам, а й всьому світу, що допоможе краще зрозуміти позицію Китаю стосовно питань глобальної безпеки, особливо щодо кризи в Україні, а також просувати імідж Китаю як миротворця.

  Мюнхенську конференцію з безпеки цього року відвідає віце-президент США Камала Гарріс, проте зараз невідомо, чи відбудеться її зустріч з Ван Ї.

  Ван Ї відвідає Мюнхенську конференцію з безпеки

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *