Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Ван Ї: Китай весь час робить внесок у глобальний розвиток

  2022-10-26

  24 жовтня 2022 року член Державної Ради та міністр закордонних справ КНР Ван Ї виступив на загальній дискусії під час 77-ї Генеральної Асамблеї ООН в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

  Ван Ї зазначив, що Китай весь час робить внесок у глобальний розвиток. Ми активно створюємо систему зовнішньої відкритості високого рівня, захищаємо стабільність та безпеку світових виробничих ланцюгів та ланцюгів постачання, ми вже стали основним торгівельним партнером більше ніж для 130 країн світу. Внесок Китаю у глобальне зростання кожного року складає близько 30%. Китай здійснює порядок денний ООН у сфері сталого розвитку до 2030 року, на 10 років раніше була реалізована мета порядку денного стосовно ліквідації бідності, внесок Китаю у ліквідацію бідності у всьому світі склав більше ніж 70%. Китай активно бере участь в глобальному управлінні та співробітництві “Південь-Південь”, за нашої ініціативи було створено “Фонд миру та розвитку Китай – ООН”, “Фонд глобального розвитку та співробітництва Південь-Південь”, була надана підтримка більше ніж 160 державам, що потребували такої підтримки розвитку.

  Ван Ї підкреслив, що Голова КНР Сі Цзіньпін на 76-й Генеральній Асамблеї ООН висунув ініціативу глобального розвитку  , дотримуючись ідей, в центрі яких є народ, він надав “сигнал” до нового зосередженого розвитку, закликав міжнародну спільноту розбудовувати єдність глобального розвитку.

  Ван Ї: Китай весь час робить внесок у глобальний розвиток

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *