Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Укрзалізниці готові приймати регулярні контейнерні поїзди з Китаю

  2020-06-26

  В АТ “Укрзалізниця” готові приймати щомісяця 5 і більше контейнерних поїздів з Китайської Народної Республіки. Про це повідомляє пресслужба компанії.

  Контейнерні поїзди між Китаєм та Україною вже найближчим часом можуть стати регулярними. Укрзалізниця готова приймати щомісяця 5 і більше таких поїздів”, – ідеться у повідомленні.

  Зазначається, що з Китаю 16 червня 2020 року відправлено другий контейнерний поїзд призначенням на станцію Київ – Ліски. На червень заплановано ще 2 поїзди з КНР.

  У компанії додають, що інтермодальні перевезення мають тенденцію до постійного зростання. Зацікавленість учасників ринку таких послуг в маршрутизації (укрупненні потоків) контейнерних перевезень дозволяє 60% контейнерів перевозити у складі контейнерних поїздів.

  За 5 місяців 2020 року перевезено 185 545 ДФЕ (двадцятифунтовий еквівалент) вантажів. Частка контейнерних перевезень у загальному обсязі перевезень вантажів залізничним транспортом становить 2,3%, тоді як у січні -травні 2019 року не перевищувала 1,77%.

  Довідково: перший контейнерний поїзд із Китаю прибув на станцію Київ-Ліски 8 червня 2020 року.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *