Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  В Україні розраховують на участь китайських інвесторів у приватизації активів – Гройсман

  2017-12-06

  Київ розраховує на активну участь китайських інвесторів у масштабній приватизації українських активів.

  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з віце-прем’єром Державної Ради Китаю Ма Каєм, повідомляє Урядовий портал.

  «Ми будемо відкривати нові можливості для інвестування, в тому числі шляхом ухвалення нового законодавства про приватизацію, концесію. Це може стати інструментом залучення капіталу в Україну. Ми також володіємо значним кадровим потенціалом та можливостями технологічного розвитку, тож можемо говорити про об’єднання зусиль для посилення спільних позицій на світовому ринку. Україна є і буде надійним партнером по транскордонним проектам, передусім логістичного спрямування. Ми відкриті до співпраці та опрацювання ініціатив, які увійшли б в загальну стратегію розвитку таких проектів», – сказав Гройсман.

  Віце-прем’єр Державної Ради Китаю позитивно оцінив бажання України активно включатися в реалізацію міжнародних проектів, а також формувати максимально сприятливий діловий клімат для розвитку підприємництва.

  «Зі свого боку ми готові стимулювати інвестування і, таким чином, сприяти відновленню економіки України. Тож пропонуємо активізувати нашу співпрацю по міжнародному проекту «Один пояс – один шлях» і в цьому контексті ми розглядаємо Україну, як один з логістичних та промислових центрів на шляху до Євросоюзу, а також сподіваємося на відновлення роботи по нашим спільним інфраструктурним проектам. Спектр нашої взаємодії не обмежується агросферою чи будівництвом інфраструктурних об’єктів. Ми також зацікавлені у технологічній співпраці, створенні індустріальних парків та співпраці в галузі авіабудування, освоєння космосу та в енергетиці», – сказав Ма Кай.

  Сторони відзначили, що Китай послідовно підтримує Україну і впевнено входить до трійки найбільших торгівельних партнерів нашої держави. За 9 місяців поточного року товарообіг між країнами зріс на 14,5% – до 5,6 млрд дол.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *