Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Україні планують складати китайські електробуси Granton з 2022 року

  2021-11-04

  В Україні на виробничих площадках ДП «Богдан Моторс» планують з 2022 року складати китайські електробуси Granton. Про це повідомила прес-служба підприємства на сторінці у Facebook.

  ТОВ «Бас Мотор», офіційний дилер техніки «Богдан», має намір у грудні завезти в Україну міський низькопідлоговий електробус Granton GTZ6129BEVR для сертифікації. Техніку виробляє китайська компанія Zonson Smart Auto Corporation, яка є дочірньою компанією корпорації ZTE.

  Електробус пройшов випробування у Європі й отримав відповідний сертифікат, який є показником високого рівня продукції.

  Довжина автобуса становить 12 м, а пасажиромісткість – 80 осіб. Кузов техніки побудований з корозійностійкого алюмінієвого сплаву та композитних матеріалів, що підвищує термін його експлуатації.

  Китайська новинка обладнана літій-залізо-фосфатними батареями, які розділені на 10 модулів. 8 з них розташовані в задній частині кузова, а 2 – на даху. Загальна ємність акумуляторів становить 299,5 кВт·год. Це дає змогу експлуатувати техніку цілий день без підзарядки. Відновлення заряду батарей триває від 2,5 до 4 годин.

  «Поставки електротранспорту на український ринок є важливим вектором руху нашої компанії, яка намагається підтримати тенденцію переходу українських міст на електротранспорт. Для цього ми налагодили співпрацю з китайськими партнерами для поставки техніки в Україні. А найголовніше, що з 2022 року «Бас Мотор» планує почати виробництво електричних автобусів на виробничих площах в Україні», – зазначив Олег Міщенко, гендиректор «Бас Мотор».

  Як повідомляв GMK Center, у січні-вересні виробництво автотранспортних засобів в Україні зросло у 2,2 раза в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 6710 од.

  В Україні планують складати китайські електробуси Granton з 2022 року

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *