Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Ухані запустили інноваційний потяг

  2022-01-15

  У Китаї запустили потяг Sky-train – для його руху не потрібна тяга. Про це розповіли в Університеті науки та технологій Цзянсі та у Китайській залізничній інспекції.

  Sky-train в Ухані рухається монорейкою, він не потребує тягової системи. Поїзд рухається в кілька разів швидше, ніж звичайні підвісні поїзди або трамваї, при цьому він набагато дешевший в експлуатації, ніж метро.

  Сам по собі поїзд автономний, проте для зручності на борту може бути присутній оператор. У тестовому режимі потяг їздить зі швидкістю 120 км/ годину.

  На сьогодні інноваційний поїзд успішно подолав понад 7 тисяч кілометрів. Найближчим часом влада має намір побудувати ще тисячу маршрутів під Sky-train у великих містах Китаю. Передбачається, що завдяки цій технології можна буде вирішити проблему заторів, краще подбати про довкілля та заощадити на розширенні транспортної інфраструктури.

  Будівництво лінії Sky-train коштує вп’ятеро дешевше за вартість будівництва міського метро. Під час землетрусу або стихійного лиха метро довго відновлювати, можуть знадобитися місяці, а наземну інфраструктуру Sky-train можна буде замінити за кілька тижнів.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *