Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  В рамках ІІ Агроклубу відбувся телеміст між Україною та Китаєм

  2021-01-22

  21 січня 2021 року в рамках ІІ Агроклубу при Посольстві України в Китайській народній республіці відбулося «віртуальне» обговорення поточного стану та динаміки торгівлі зерновими між Україною та КНР за участі Української та Китайської зернової асоціацій. Про це повідомила Українська зернова асоціація (УЗА) із посиланням на засідання агроклубу при Посольстві України в КНР.

  Представники зернових асоціацій обговорили результати та динаміку торгівлі зерном між Україною та Китаєм.

  В.о. Виконавчого директора Української зернової асоціації Сергій Іващенко розповів про основні тенденції розвитку зернової галузі України та відзначив, що Китай є найбільшим імпортером українського зерна – в 2019/2020 МР експорт України в Китай склав 6,3 млн т зернових, а за липень 2020 – січень 2021 експорт зерна до Китаю вже сягнув 6,9 млн т. В грошовому вимірі експорт зерна до Китаю в 2020 році склав $1,87 млрд. Також для подальшого поглиблення співпраці та торгівлі необхідно переглянути фітосанітарний протокол на ячмінь та домовитися щодо доступу української пшениці, гороху, сорго та інших культур на ринок Китаю.

  УЗА та колеги з Китаю також представили профільні виставкові заходи, які проводитимуться в обох країнах та можуть зацікавити членів зернових асоціацій. В.о. Виконавчого директора УЗА зокрема запросив китайських колег до участі в топових вітчизняних заходах – Grain Storage Forum ELEVATOR-2021, Black Sea Grain & Oil, Grain & Maritime Days та Grain Ukraine. Китайські колеги зі свого боку запросили до участі в Міжнародному форумі зернової промисловості, виставці CIFTIS, XIX Виставці технологій в зерновій та олійній промисловості.

  В рамках ІІ Агроклубу відбувся телеміст між Україною та Китаєм
  Фото: Посольства України в КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *