Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В ПЕКІНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ АЛЬМАНАХ УКРАЇНОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

  2011-06-13

  Джерело: Міжнародне радіо Китаю

  10 квітня в Пекіні в посольстві України в КНР відбулася презентація альманаху українознавчих досліджень, першого подібного збірника наукових статей в історії українсько-китайських відносин. Альманах був випущений українським науково-дослідницьким центром Чжецзянського університету, а сама презентація була приурочена 20-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм. До збірника увійшла велика кількість статей, присвячених широкому колу питань у сфері двостороннього співробітництва України та Китаю, таких як міжнародні відносини, політика, економіка, освіта, культура, та ін.. А серед авторів – низка українських та китайських політичних та наукових діячів, таких як колишній і теперішній міністри закордонних справ України Анатолій Зленко та Костянтин Грищенко, голова китайського товариства дружби Чєнь Хаосу, теперішні і колишні посли України в Китаї та Китаю в Україні, а також численні китайські та українські науковці.

  На презентації альманаху з промовами виступили посол України в Китаї Юрій Костенко, директор Чженцзянського педагогічного університету У Фенмін, заступник головного редактора соціально-наукового видавництва Китаю – Цао Хунцзюй.

  У своїй промові посол України в КНР Юрій Костенко висловив подяку центру українознавчих досліджень Чжецзянського університету та усім тим, хто був причетний до випуску альманаху. Також він сказав, що цей альманах виходить у дуже важливий період розвитку українсько-китайських відносин – напередодні візиту голови КНР Ху Цзіньтао до України.

  Крім цього на гостей презентації чекав сюрприз. Наприкінці презентації українська поетеса Людмила Скирда зачитала вірш, призначений Чжецзянському університету, який також у своєму перекладі прочитав китайський перекладач Ґао Ман.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *