Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Одесі через обстріл у ніч на 20 липня пошкоджено будівлю консульства Китайської народної республіки

  2023-07-21

  Про це у коментарі журналістам повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Укрінформ.

  «Ми бачимо руйнування цивільної будівлі, пошкоджені й будівлі навкруги. Також пошкоджено будівлю консульства Китайської народної республіки в Одесі», – розказав голова ОВА. Кіпер наголосив, що з завершенням зернової ініціативи країна-агресор навмисно б’є по портовій інфраструктурі.

  «Є ще пошкодження адмінбудівлі порту – пошкоджено вікна, дах, багато пошкоджень всередині приміщенні. Також є пошкодження портової інфраструктури», – додав Кіпер. Голова Одеської ОВА зазначив, що також унаслідок обстрілу пошкоджено склад на околиці міста – там спалахнула пожежа.

  Також Олег Кіпер повідомив, що наразі у лікарні знаходяться четверо потерпілих від нічного обстрілу, серед них – одна дитина. «На жаль, загинув охоронець 2002 року народження. Він із батьком чергував по черзі. Батько з ночі очікував, доки ДСНС розбирають завали. Сподівалися, що він живий, адже по камерах бачили, що він забігав у підвал. На жаль, ракета влучила в момент, коли він саме заходив до укриття. Мати, дідусь та батько до останнього сподівалися, що він живий. З ними зараз працюють психологи», – розказав Кіпер.

  Також стало відомо, що міністерство закордонних справ України контактує з Посольством Китаю в Україні з приводу нічного обстрілу росіянами Генерального консульства КНР в Одесі задля з’ясування завданої шкоди і надання необхідної допомоги.

  Про це повідомив у Фейсбуці речник МЗС Олег Ніколенко, передає Укрінформ.

  “Внаслідок ракетної атаки Росії цієї ночі пошкоджено приміщення Генерального консульства Китаю в Одесі. За попередніми даними, люди не постраждали. МЗС України перебуває в контакті із Посольством КНР задля зʼясування заподіяної шкоди та надання необхідної допомоги”, – написав Ніколенко. Він додав, що будівля Генерального консульства Китаю розташована в центрі Одеси та перебуває у власності КНР.

  В Одесі через обстріл у ніч на 20 липня пошкоджено будівлю консульства Китайської народної республіки

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *