Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  В МЗС України обговорено українсько-китайську проблематику

  2016-02-11

  10 лютого 2016 р. в Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч віце-голови Українсько-Китайської Ділової Ради (УКДР), першого заступника голови правління Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС), Посла України в КНР в 1999-2001 рр. Ігоря Литвина з заступником Міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею.

  20418

  В ході зустрічі Ігор Литвин детально проінформував свого колегу по дипломатичному корпусу про діяльність УКДР з моменту оновлення та переформатування (липень 2015 р.), а також про її участь у різноманітних українсько-китайських заходах, що відбувались останнім часом в обох країнах. Відбувся також предметний обмін думками щодо актуального стану українсько-китайського співробітництва в економіці, торгівлі, туризмі та гуманітарній сфері.

  Віце-голова УКДР ознайомив заступника міністра з напрацюваннями і пропозиціями ділових кіл України щодо подальшого розвитку співпраці з КНР, які уже передані на розгляд Кабінету Міністрів і Мінекономрозвитку, а також частково включені до проекту порядку денного чергового засідання спільної міжурядової комісії. Зокрема, що стосуються лібералізації візового режиму, туристичного обміну, розвитку двосторонньої торгівлі, проведення взаємних національних виставкових експозицій, спільних ділових форумів і т.д.

  Сергій Кислиця позитивно оцінив пропозиції та ініціативи УКДР і АУКС, а також висловив готовність з боку МЗС України активніше залучати ділові кола та профільні асоціації до обговорення й вирішення проблематики українсько-китайських відносин. За підсумками зустрічі домовлено налагодити інформаційний обмін між МЗС та Українською частиною Українсько-Китайської Ділової ради, визначити перелік конкретних питань, розв’язання яких можливе спільними зусиллями державних органів та ділової громадськості, узагальнити пропозиції УКДР і АУКС щодо прийняття рішень на рівні центральних органів влади та внесення змін до нормативно-правових актів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *