Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  В листопаді цього року відбудеться Китайська виставка комерційних автомобілів 2023

  2023-09-06

  Китайська виставка комерційних автомобілів (China Commercial Vehicles Show) успішно проводилася чотири рази з моменту її заснування в 2012 році. Цього року виставка запланована на з 8 по 11 листопада 2023 року. Місце проведення – Міжнародний виставковий центри в місті Ухань. Про це повідомляє на своєму сайті консалтингове агентство Wedoimport. Ухань вдало розташовується між чотирма великими столичними районами: Пекіном – на півночі, Гуанчжоу – на півдні, Шанхаєм –  на сході та Чунціном –  на заході та пропонує найкращі можливості для презентацій товарів завдяки сучасній виставковій площі.

  Захід орієнтований на виробників комерційних автомобілів, спецтехніки, а також запчастин і аксесуарів. Це єдина виставка національного рівня комерційних автомобілів в Китаї та найбільша виставка комерційних автомобілів в Азії.

  Фактична виставкова площа автошоу в 2017 році становила 80 000 квадратних метрів, що було на 16,7% більше, ніж в попередньому році, а кількість відвідувачів перевищила 30 000 людей. Під девізом «Інновації ведуть у майбутнє» виставка зосередилась на результатах промисловості комерційних автомобілів Китаю, які були досягнуті завдяки структурній перебудові, трансформації та модернізації. Вона висвітлила майбутнє індустрії комерційних автомобілів на початку нової ери, заручилася підтримкою вітчизняних та іноземних компаній, що займались виробництвом комерційних автомобілів, і отримала значну увагу та визнання з боку автомобільної, логістичної та інших галузей.

  Китайська виставка комерційних автомобілів стала найважливішою та найвпливовішою міжнародною платформою для показу, обміну та торгівлі в промислових сферах та на китайському ринку комерційних автомобілів.

  Детальнішу інформацію можна знайти на офіційній сторінці: http://www.ccvs.asia/EN/

   

  В листопаді цього року відбудеться Китайська виставка комерційних автомобілів 2023

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *