Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Панчьжоу планують створити парк присвячений Южному

  2019-06-19

  Южне відвідала делегація з Китаю. Візит відбувався в межах співпраці українського міста Южного з китайським Панчьжоу. Очолив делегацію іноземців мер Панчьжоу Лі Лінгбо. Результатом зустрічі має стати підписання договору про побратимство між Южним та Панчьжоу. Крім того, після візиту до України Лі Лінгбо має ініціювати створення в своєму місті парку, присвяченого Южному.

  В китайському місті Панчьжоу з’явиться парк, присвячений Южному В китайському місті Панчьжоу з’явиться парк, присвячений Южному

  Зустріч між представниками з Китаю та Южного відбулася 14 червня в приміщенні Южненської міської ради. Міський голова Южного розповів гостям про місто, головні промислові підприємства  та інвестиційні проекті. Зокрема, Володимир Новацький зупинився на проекті будівництва «марини».

  В китайському місті Панчьжоу з’явиться парк, присвячений Южному

  Панчьжоу – одне з молодих міст Китаю, розповів Лі Лінгбо. Китайському місту понад 600 років, в якому проживає півтора мільйони жителів. Статус міста Панчьжоу отримало всього два роки тому. До цього воно вважалося китайською провінцією.

  Обмінявшись символічними подарунками, гості у супроводі міського голови вийшли на екскурсію містом. Делегація відвідала СК «Олімп», Китайський сад, а також набережну. Позитивні враження у гостей викликав Китайський сад. Лі Лінгбо зауважив, що після повернення з України він ініціюватиме створення в Панчьжоу парку присвяченого Южному. Мер китайського міста також планує проводити екскурсії до цього парку делегацій з Южного.В китайському місті Панчьжоу з’явиться парк, присвячений Южному Наступний візит має здійснити южненська делегація. Лі Лінгбо вже запросив представників Южного до Панчьжоу. У жовтні цього року в китайському місті має пройти економічний форум. Зустріч з делегатами від Южного внесена до плану офіційної програми форуму. Планується, що під час цього візиту буде підписана Угода про побратимство між Южним та Панчьжоу.

  В китайському місті Панчьжоу з’явиться парк, присвячений Южному

  На даний час між Южним та Панчьжоу встановленні дружні відносини. Офіційна церемонія підписання Меморандуму відбулася у листопаді минулого року в місті Панчьжоу.

   

  “Южне офіційний сайт міста”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.