Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Китай проходить Боаоський Азійський форум

  2023-03-30

  Щорічна конференція Боаоського Азійського форуму 2023 року (BFA), розпочалася у вівторок 28 березня на острові Хайнань. Форум триватиме до п’ятниці, повідомляє China Daily.

  «Перед обличчям змін у неспокійному середовищі азіатські країни впоралися з викликами, виявилися надійною рушійною силою глобального зростання, важливою підтримкою для багатосторонності», — сказав Лі Баодун, генеральний секретар Боаоського Азійського форуму під час прес-конференції. «У 2023 році Азія стане яскравою плямою на тлі уповільнення світової економіки».

  Відповідно до щорічних економічних підсумків Боаоського форуму, що був оприлюднений під час прес-конференції, очікується, що реальне зростання ВВП Азії досягне 4,5 відсотків цього року у порівнянні з 4,2 відсотками у 2022 році.

  «Азія є захисником багатосторонності та активним промоутером глобального економічного управління. Відтоді, як рік тому набуло чинності Регіональне всеохоплююче економічне партнерство, переваги інституційного ведення торгівлі та інвестицій у регіоні стають дедалі очевиднішими», – сказав Лі.

  «Протистоячи геополітичним конфліктам і деглобалізації, Азія стала більш активною в глобальному економічному управлінні. Лідери G20 збиралися в Азії два роки поспіль, відзначаючи «азіатський момент» у глобальному управлінні», – додав він.

  Під гаслом «Невизначений світ: солідарність і співпраця для розвитку в умовах викликів» цьогорічна зустріч у Боао зібравла близько 2000 представників з інших країн. понад 50 країн і регіонів.

  Серед головних гостей,що цього тижня приєднаються до форуму, прем’єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лун, прем’єр-міністр Малайзії Анвар Ібрагім і директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва.

  Прем’єр-міністр Китаю Лі Цян взяв участь у церемонії відкриття форуму Боао.

  В Китай проходить Боаоський Азійський форум

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *