Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Китаї оголосили про вирішальну перемогу над COVID-19

  2023-02-17

  В Китаї під час засідання Постійного комітету Політбюро ЦК КПК було оголошено, що Китай досяг вирішальної перемоги у боротьбі з коронавірусом, повідомляє агентство Сіньхуа.

  У заяві за підсумками засідання говориться, що, починаючи з листопада 2022 року, постійно оптимізувалися та корегувалися заходи з профілактики та контролю задля «захисту здоров’я та попередження важких захворювань». За відносно короткий проміжок часу були здійснено плавний перехід до запобігання та контролю. Лікування отримали більше ніж 200 млн. людей, зокрема було вилікувано 800 тис. тяжких випадків захворювання. Рівень смертності від корона вірусу в Китаї зберігався на найнижчому рівні у світі. Таким чином була досягнута вирішальна перемога у профілактиці захворювання, коли країна в великою кількістю населення успішно подолала пандемію.

  В той же час у заяві зазначається, що вірус досі поширюється по всьому світу та постійно мутує. Також було наголошено, що уряд Китаю буде підвищувати рівень вакцинації, зокрема серед людей похилого віку, а також посилювати постачання та виробництво відповідних медичних препаратів.

  В Китаї оголосили про вирішальну перемогу над COVID-19

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *