Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Китаї створено Китайсько-український міжнародний авіаційний університет

  2019-06-14

  Новий університет заснований Наньчанським авіаційним університетом спільно з харківським Національним аерокосмічним університетом і Національним авіаційним університетом (НАУ) в Києві.

  12 червня в м.Наньчан розпочалась міжнародна конференція зі співробітництва між вузами, НДІ та підприємствами. Крім відкриття нового університету, в рамках конференції також відбулася церемонія підписання низки угод про співпрацю, в тому числі угоди між Наньчанським авіаційним університетом та НАУ, а також угоди між Наньчанським університетом та Інститутом проблем матеріалознавства імені І. М. Францевича, Інститутом електрозварювання імені Євгена Патона НАН України.

  Китайсько-український міжнародний авіаційний університет буде не тільки сприяти розширенню каналів підготовки фахівців у сфері авіації для провінції, а й слугуватиме платформою науково-виробничого співробітництва між сторонами.

  Конференція організована Центром проектування, будівництва та розвитку навчальних закладів Міністерства освіти КНР, Управлінням освіти провінції Цзянсі, Наньчанським університетом і Наньчанським авіаційним університетом. У ній беруть участь науковці та фахівці з вузів і науково-дослідних установ Китаю, Росії, Білорусі, України, Узбекистану та інших країн.

   

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *