Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Івано-Франківську запрацював Центр китайської мови і культури

  2018-10-05

  В Івано-Франківську Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відкрив Центр китайської мови та культури. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

  Урочиста церемонія відбулася 1 жовтня, в якій взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, директор Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, доцент Ши Яцзюнь, викладачі та студенти Прикарпатського університету, волонтери Інституту Конфуція – Лі Вєнцзюнь і Сунь Хайлін.

  Ігор Цепенда зазначив, що сьогодні університет співпрацює з багатьма університетами Китаю в різних напрямах – це і Тяншунський класичний університет, Центральна академія образотворчого мистецтва. У рамках цієї співпраці Прикарпатський університет підписав Меморандум про членство в міжнародній університетській спільноті “Один пояс, один шлях”.

  Він також підкреслив, що Центр китайської мови і культури відкриє нові можливості для студентів університету, які вивчають китайську мову, та викладачів у науковому та освітньому напрямах. Новостворений центр відкрили за підтримки Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету.

  Зі свого боку Ши Яцзюнь зазначив: «Інститут Конфуція Київського національного лінгвістичного університету сьогодні відкрив свій перший в Україні філіал – Центр китайської мови і культури Прикарпатського національного університету. Ми невипадково обрали ваш університет. Побачили тут добру базу та бажання ваших студентів і викладачів розвивати китаїстику».

  Він подякував керівництву Прикарпатського університету за підтримку в розвитку навчальної бази, розширенні партнерського співробітництва. Ши Яцзюнь запевнив, що всіляко буде підтримувати  діяльність центру і представив волонтерів Інституту Конфуція – Лі Вєнцзюнь і Сунь Хайлін, які впродовж навчального  року викладатимуть для студентів китайську мову.

  Після церемонії відкриття ректор Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда та директор Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, доцент Ши Яцзюнь підписали Угоду про співпрацю. Відповідним документом передбачено, зокрема,  проведення спільних конференцій, симпозіумів, методичних семінарів, наукових та міжнародних зустрічей за участі викладачів та студентів.

   

  4c276f1c9156f4b97a11a7aa41254_mid

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *