Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Азії настало Свято середини осені

  2016-09-15

  Один з найголовніших традиційних свят народів Східної і Південно-Східної Азії відзначається сьогодні, 15 вересня. Найголовніші гуляння проходять у Китаї та В’єтнамі, де з нагоди свята оголошені канікули.

  Свято середини осені символізує середину річного циклу і за важливістю в китайській культурі посідає друге місце, поступаючись лише Китайському новому році, пише «Сіньхуа».

  Жителі КНР вірять, що саме в цей день місячний диск, який є головним символом свята, найбільш «яскравий і круглий». Увечері жителі КНР будуть милуватися місяцем, ходити в гості до родичів і друзів, де будуть обмінюватися частуванням – «місячними пряниками».

  У Китаї розпочалися триденні канікули, які триватимуть до 17 вересня. У ці дні багато жителів КНР відправляться в сусідні провінції для того, щоб відвідати батьків і вшанувати пам’ять предків.

  Як повідомляло ИА REGNUM раніше, в 2015 році напередодні святкування Свята середини осені посольства КНР в різних країнах світу звернулися до китайських туристів зі спеціальними пам’ятками про те, як їм слід поводитися в зарубіжних країнах.

  “ИА REGNUM”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *