Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Успішно проведені День китайської мови в ООН 2022 і другий зарубіжний відеофестиваль CMG

  2022-04-21

  20 квітня за місцевим часом в Женеві відбулися День китайської мови в Організації Об’єднаних Націй 2022 року і 2-й зарубіжний відеофестиваль Медіакорпорації Китаю (CMG), про це йдеться в CRI.

  У своєму виступі Генеральний директор відділення Організації Об’єднаних Націй в Женеві Тетяна Варовая щиро подякувала постійному представництву Китаю в Женеві та Медіакорпорації Китаю за організацію цього заходу. Вона сказала, що день китайської мови в ООН спрямований на заохочення культурного різноманіття та сприяє використанню кількох мов і розглядає його в якості головного пріоритету для просування порядку денного ООН і цілей в галузі сталого розвитку. Китайська мова — одна з найдавніших мов у світі, і успадкована нею мудрість культури є важливою частиною людської цивілізації.

  Директор і головний редактор Медіакорпорації Китаю (CMG) Шень Хайсюн зазначив, що день китайської мови — це свято мовного і культурного різноманіття, а також свято, що сприяє широкому розповсюдженню концепції мультилатеризму. Як провідне міжнародне ЗМІ, CMG продовжить виконувати місію епохи відповідального ЗМІ, використовувати практичні дії для подолання бар’єрів і просування взаєморозуміння, щоб зробити світ більш мирним і спокійним, а також спільно просувати побудову спільноти єдиної долі людства.

  Шень Хайсюн підкреслив, що завдяки інтеграції та поширенню “думки + мистецтва + технології” зарубіжний відеофестиваль Медіакорпорації Китаю продемонструє інновації та розвиток традиційної китайської культури в нову епоху, а також покаже яскраві кольори взаємного доповнення різних культур світу.

  Своєю чергою Посол і постійний представник Китаю при відділенні ООН в Женеві та інших міжнародних організаціях у Швейцарії Чень Сюй, сказав, що без розуміння стародавньої і чудової китайської культури важко по-справжньому зрозуміти унікальний духовний світ китайського народу. Так само, без розуміння тенденції розвитку сучасного Китаю, важко зрозуміти сьогодення і майбутнє Китаю.

  Успішно проведені День китайської мови в ООН 2022 і другий зарубіжний відеофестиваль CMG

   

  Успішно проведені День китайської мови в ООН 2022 і другий зарубіжний відеофестиваль CMG
  Шень Хайсюн, директор і головний редактор Медіакорпорації Китаю (CMG), виступив з промовою в Пекіні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *