Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Уряд Китаю знімає обмеження на в’їзд до країни

  2022-12-28

  27 грудня 2022 року Міністерство закордонних справ КНР опублікувало повідомлення про тимчасові заходи стосовно транскордонного пересування китайських та іноземних громадян.

  Відповідно до цього повідомлення з 8 січня 2023 року встановлюються такі умови перетину кордонів громадянами КНР та іноземцями:

  • Громадяни, що прибувають до КНР, мають зробити ПЦР-тест за 48 годин до початку поїздки. За наявності негативного результату тесту такі громадяни можуть перетинати кордон КНР, при цьому непотрібно звертатися до дипломатичного представництва КНР для отримання «коду здоров’я», потрібно лише вносити результати тесту до митної карти про стан здоров’я. Якщо ж результати тесту позитивні, в’їзд до Китаю дозволяється після отримання негативного тесту.
  • При перетині кордону КНР не будуть робити ПЦР-тест за відсутності відхилень в карті про стан здоров’я, а також під час звичайного санітарного контролю.
  • Знімаються обмеження стосовно міжнародних авіарейсів, в той же час авіакомпанії зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів на борту літаків, включаючи масковий режим.
  • Оптимізується процедура надання віз для тих, хто прибуває до КНР з метою відновлення виробництва, навчання, комерційної діяльності або ж з метою відвідати родичів, таким категоріям іноземних громадян надається сприяння в отриманні китайської візи.
  • Оптимізуються заходи стосовно відновлення вантажних потоків на рівні періоду до початку пандемії.
  • Будуть вжиті заходи для впорядкованого відновлення можливостей виїзду громадян Китаю закордон з туристичною метою.
  Уряд Китаю знімає обмеження на в’їзд до країни

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *