Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  UnionPay International та НПС “ПРОСТІР” уклали договір

  2018-12-14

  Національна платіжна система “Український платіжний ПРОСТІР” (НПС “ПРОСТІР”) та UnionPay International, найбільша міжнародна платіжна система у світі за кількістю емітованих платіжних карток, уклали договір про емісію кобейджингових карток. Відповідний документ підписали Голова Національного банку України Яків Смолій та генеральний директор UnionPay International Цай Цзяньбо 10 грудня в Пекіні. На урочистій події також були присутні голова правління China UnionPay Шао Фудзюн та президент China UnionPay Ши Веньчао.

  Завдяки широкій глобальній мережі приймання карток UnionPay, користувачі кобейджингових карток під брендами ПРОСТІР та UnionPay отримають можливість оплачувати товари і послуги, а також знімати кошти в банкоматах не лише в Україні, а й практично в усьому світі.

  Це перший кобейджинговий проект в історії української національної платіжної системи. Угода не передбачає будь-яких фінансових зобов’язань сторін, а її метою є партнерський розвиток продуктів обох платіжних систем. Емісія кобейджингових карток ПРОСТІР та UnionPay розпочнеться після досягнення безпосередніх домовленостей із зацікавленими банками-емітентами.

  Голова Національного банку України Яків Смолій зазначив, що цей проект сприятиме подальшому розвитку і популяризації НПС “ПРОСТІР”, а також допоможе розширити технологічні можливості карток української системи і запропонувати користувачам нові цікаві продукти.

  Крім того, він наголосив: “Ми вважаємо, що підписання договору про емісію кобейджингових карток з UnionPay International є взаємовигідним для обох сторін. Це дозволить китайській платіжній системі швидко запустити в Україні емісію платіжних карток, які будуть працювати в усій платіжній інфраструктурі на території нашої країни, а національній платіжній системі – підтримати функціонал транскордонних операцій”.

  Голова правління China UnionPay Шао Фуцзюнь зі свого боку зауважив, що попит на транскордонні платежі між Україною та Китаєм зростає.

  Шао Фуцзюнь зазначив:”Випуск локальних карток реалізується за допомогою моделі інноваційної співпраці, яка буде підтримувати двосторонні розрахунки між Китаєм та Україною. UnionPay постійно вдосконалює свої глобальні сервісні можливості. У майбутньому ми підвищимо конкурентні переваги НПС “ПРОСТІР”, розширимо свої технологічні можливості в Україні та досліджуватимемо інноваційну ділову співпрацю, таку як мобільний платіж UnionPay для надання послуг українцям».

  Довідково: Кобейджингові картки – це картки, які суміщають платіжні технології та логотипи двох платіжних систем та приймаються в платіжній інфраструктурі цих систем, що дозволяє значно розширити мережу використання такого сумісного продукту.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *