Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Укрзалізниця та DHL розвиватимуть контейнерні перевезення з Китаю до Європи

  2020-11-27

  Наприкінці листопада Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, виконавчий директор Центру транспортної служби «Ліски» Едвін Берзиньш і Генеральний директор DHL Global Forwarding Стив Хуанг підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Про це повідомляє прес-сужба УЗ.

  За словами Володимира Жмака Меморандумом передбачено, що Укрзалізниця спільно з DHL організовуватимуть контейнерні поїзди, залучатимуть додаткові вантажі та розширюватимуть географію перевезень. Це дійсно новий рівень міжнародної співпраці.

  Також голова правління Укрзалізниці повідомив, що на основі філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» в Києві буде створений потужний логістичний центр для вантажів компанії DHL. Зі свого боку Укрзалізниця взяла на себе зобов’язання працювати над спрощенням проходження митних процедур територією України та гарантувати дотримання графіку руху поїздів. DHL і надалі буде продовжувати розвивати залізничну експедицію з основним акцентом на транспортний коридор Китай — Україна — європейські країни та зворотно.

  Крім того, сторони обмінюватимуться актуальною інформацією, досвідом та працюватимуть над удосконаленням тарифної політики, щоб зробити перевезення більш привабливими для клієнтів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *