Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Укрзалізниця домовляється з китайською CRRC про купівлю локомотивів

  2019-10-21

  Міністерство інфраструктури та «Укрзалізниця» обговорили придбання локомотивів з китайською компанією CRRC Corporation Limited, яка вважається найбільшим світовим виробником залізничного транспорту.

  Переговори пройшли під головуванням міністра інфраструктури України Владислава Криклія, повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

  Як зазначив голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, Укрзалізниця підтверджує свою зацікавленість у співробітництві з китайським виробником та готова до спільної роботи з опрацювання механізмів такої співпраці.

  «Ми маємо серйозну потребу в оновленні тягового рухомого складу, а китайські партнери пропонують сучасні локомотиви, які можуть значно покращити ситуацію з локомотивним парком та вивести «Укрзалізницю» на вищий рівень конкурентоспроможності», – сказав він.

  Очільник Укрзалізниці нагадав, що, з огляду на тенденцію зменшення ваги вантажних поїздів, CRRC пропонує поставляти замість звичних двосекційних 8-вісних локомотивів 1-секційні 6-вісні, обслуговування яких у 1,5 разу дешевше.

  «Ще раз підкреслю, що головним пунктом наших переговорів буде ціна закупівлі, сервісного обслуговування, можливість локалізації виробництва вузлів та запасних частин», – сказав Кравцов.

  «Укрзалізниця» у вересні 2018 року підписала меморандуми про співробітництво із світовими компаніями Alstom та CRRC. Потреби компанії – придбання не менше 200 локомотивів упродовж наступних семи років, а до 2029 року – до 500 нових електровозів.

  Нагадаємо, «Укрзалізниця» оголосила конкурс на закупівлю матеріалів та проведення модернізації колій Транс’європейської транспортної мережі.

  Як повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов, ремонт колій відбуватиметься у найближчі 2 роки. Кошти на ці цілі компанія залучила від випуску євробондів, які викупив Європейський банк реконструкції та розвитку.

  73504821_2530654540346860_8269763265622441984_n

  “zik.ua”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *