Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Укрінформ і Сіньхуа підписали Угоду про інформаційне співробітництво

  2018-09-19

  Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” та інформаційне агентство Сіньхуа підписали Угоду про інформаційне співробітництво.

  Як повідомляє кореспондент Укрінформу, церемонія підписання відбулася у Києві у п’ятницю.

  Підписи під документом поставили генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко та головний редактор Сіньхуа Хе Пін.

  1536912537-4370

  «Нам важливо, щоб світ знав правду про все, що відбувається в Україні. І знав цю правду не через посередників, не через людей, які, використовуючи найостанніші технологічні досягнення, обертають їх на маніпуляції та ідеологічну агресію», – наголосив керівник Укрінформу.

  За його словами, в Україні, як і в більшості країн світу, з великим інтересом ставляться до ініціативи голови КНР Сі Цзіньпіна “Пояс і шлях” (ініціатива КНР, що передбачає 1 трлн доларів інвестицій і може охопити понад 60 країн світу), бачать, яких перспектив набуває її реалізація, і готові долучитися до цієї справи з погляду інформаційних обмінів.

  Зі свого боку, головний редактор Сіньхуа привітав українське агентство зі 100-річчям і зазначив, що «співпраця з Укрінформом є надзвичайно важливою».

  Хе Пін висловив сподівання, що підписана у Києві угода поглибить двосторонню співпрацю, яка розпочалася ще 26 років тому, і створить «надзвичайно гарну платформу на перспективу».

  Сіньхуа – найбільша в Китаї інформаційна агенція з головним офісом у Пекіні. Агентство створено 7 листопада 1931 року, має корпункти у 105 країнах. Продукція Сіньхуа представлена всіма видами ЗМІ і доступна вісьмома мовами.

  Укрінформ – єдине національне інформаційне агентство України, працює з 1918 року, має найбільшу мережу регіональних і закордонних корпунктів. Матеріали агенції доступні вісьмома мовами.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *