Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ «COTTM 2017»

  2017-04-07

  Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» та Українська частина Спільної Українсько-Китайської Ділової Ради (УКДР), за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, вдруге організували проект «Національний стенд України» на спеціалізованій виставці виїзного туризму в Китаї «СOTTM 2017 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET», яка відбулась 29-31 березня 2017 року в Пекіні.

  В рамках цьогорічної, вже 13-ї виставки, що пройшла у новому холі Національного сільськогосподарського виставкового центру, представлено з півсотні країн та туристичних напрямків світу.

  7. prezentaziya

  Як і минулого року, виставку було поділено на тематичні розділи: подорожі (сезонний відпочинок, бізнес тури, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіаційні, залізничні і автобусні перевезення, морський і річковий круїзний транспорт, прокат авто); рекреація (санаторії, пансіонати, курорти); страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму. Окремо організовано зону люксового туризму – Luxury Tourism Segment.

  СOTTM має професійну аудиторію та не передбачає участі кінцевих споживачів. Загалом у цьому «В2В» заході взяло участь з півтисячі профільних національних і регіональних туристичних компаній та організацій, туроператорів і турагентів, представників авіакомпаній і компанії з прокату автомобілів, організаторів круїзів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання, представників ЗМІ.

  IMG-20170401-WA0010

  Спільними зусиллями було презентовано туристичний потенціал нашої країни, загальна площа українського павільйону становила близько 60 квадратних метрів. За рішенням учасників та дизайнерів, окрім всього, стенд з кожної сторони було прикрашено туристичним логотипом України, відомою посмішкою – буквою «U».

  Учасниками української туристичної експозиції стали компанії: Міжнародні Авіалінії України; «Київський супутник» (туроператор); «Червона Рута» (круїзи по р. Дніпро); «СОЛО ІСТ» (тури в Чорнобиль); «ДОБРО» (тури в Україну); «КИЙ АВІА» (туроператор); «ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ» (мережа готелів в Україні); готель «Романтік СПА Готель» (м. Яремче); готелі «Panorama De Luxe» (м. Одеса) та «City Holiday Resort & SPA» (м.Київ). Крім цього, туристичні можливості українських міст Києва, Львова та Одеси представили фахівці управлінь туризму КМДА, Львівської та Одеської міськрад.

  uchastniki

  В ході виставки, яку відвідало не менше 4000 представників сфери виїзного туризму КНР, крім знайомства зі стендами та павільйонами країн і туроператорів, як і минулого року запропоновано широку освітню та комунікаційну програму, що включала у себе низку спеціалізованих семінарів, конференцій, презентацій. Таким чином, на одному з найбільших та найвідоміших форумів туристичної індустрії Китаю – за підтримки Посольства України в Китаї, традиційно відбулась презентація «День України», під час якої китайській аудиторії та представникам місцевих ЗМІ презентовано туристичний потенціал нашої країни.

  6. moderator

  Крім учасників національного стенду, що знайомили гостей з туристичними можливостями українських компаній і міст, у презентації взяли участь радник-посланник з торгово-економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, який доповів про подальшу лібералізацію візового режиму з Китаєм, віце-президент АУКС і Української частини УКДР, постійний представник цих організацій в Пекіні Ігор Литвин, Голова президії виконкому АУКС Віталій Олійник та керівник департаменту з міжнародних заходів АУКС Сергій Гмиря.

  Загалом українська Сторона отримала змогу налагодити ефективні ділові контакти на китайському туристичному ринку. Учасники переконані, що їм вдалося привернути увагу китайських туроператорів та ЗМІ до України як до потенційного напрямку масового виїзного туризму. Тим самим зроблено подальший крок у виході України зі своїм туристичним продуктом на китайський ринок.

  Окремо слід відзначити візові питання, адже в рамках виставки було заплановано неформальну зустріч учасників національного стенду та обраних представників китайського туристичного бізнесу з співробітниками Посольства, яка відбулась 30 березня, після другого дня виставки в приміщенні Посольства України в КНР.

  14. v posolstve

  В ході зустрічі зокрема керівник Консульського відділу Посольства поінформував присутніх про кроки для здешевлення вартості віз китайським громадянам та можливостей української амбасади в Пекіні щодо прискорення видачі термінових віз. Наголошено, що Консульство може в окремих випадках полегшити ситуацію, проте є виконавчим органом державної влади, тому очікується, що питання спрощення і здешевлення видачі віз вирішиться на нормативно-правовому рівні вже найближчим часом. Учасники запросили громадян Китаю приїжджати в Україну в туристичних цілях, а Посольство — сприяти активнішій інформаційній та популяризаторській діяльності, просування України як цікавого і доступного європейського, туристичного бренду, більш дієвій державній підтримці галузі туризму, а також більшій лібералізації візового режиму для громадян КНР та навпаки.

  Загалом організатори національного стенду та представники туристичного бізнесу України констатували, що цьогорічна пекінська виставка COTTM 2017 була корисною і продуктивною. Кількість учасників та розмір українського павільйону у порівнянні із минулорічною виставкою збільшено втричі. Усі переконані, що при підтримці державних органів та профільних асоціацій, подібні заходи будуть проводитися й надалі, кількість китайських туристів буде збільшуватись не меншими темпами.

  1. vozle stenda

  Наша участь у виставці вкотре підтвердила, що сучасна Україна є однією з найбільших країн Європи, яка має потенціал для розвитку всіх видів туризму – культурно-просвітницький, гірський, лижний, діловий, екологічний (зелений), гастрономічний, оздоровчий, пригодницький, сільський, спортивний тощо. Туристи мають можливість доторкнутися до унікальної культури, побачити чудові ландшафти, чисту природу та доброзичливих людей, які з радістю і усмішками будуть зустрічати гостей з Китаю. Україна відкрита для туристів, у тому числі з Китаю!

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *