Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україну приєднали до створення шовкового шляху з Китаю до Європи

  2015-04-16

  Україна – важлива країна в центрі Європи, яка є коридором між Заходом і Сходом – посол Китаю.

  Китай приєднав Україну до процесу створення єдиної системи інфраструктурних і торгових шляхів у Євразії, яка має об’єднати східну та західну частини континенту і стати аналогом Великого шовкового шляху у ХХІ столітті.

  Про це повідомив посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь, передає УНІАН. “Кілька днів тому я вручив уряду України документ про розробку і введення в дію проекту “101 пояс і один шлях”, що включає спільне обговорення, будівництво та розвиток торговельних та інфраструктурних шляхів. Крім того, я представив основну суть стикування стратегій країн у проекті “101 пояс і один шлях”, а також надав конкретні проекти співпраці у політичній сфері, інфраструктурі і фінансових потоках”, – заявив він.
  При цьому посол додав, що Україна завдяки своєму географічному розташуванню та науково-промисловому потенціалу є важливим партнером для Китаю.

  “Україна – важлива країна в центрі Європи, яка є коридором між Заходом і Сходом. У неї є значні потужності промислового та сільськогосподарського виробництва, а також цінний науково-промисловий потенціал”,- зауважив посол.

  Новини від ТСН .ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *