Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Український завод буде виробляти судна для експорту в Китай

  2015-11-04

  Повідомляється, що “ДП “Суднобудівний завод імені 61 комунара” і фірма Monaco Shipping Services (MSS) 29 жовтня 2015 року підписали контракт про співробітництво в організації та будівництві серії рефрижераторів типу “Бухта Руська” для Китаю”.

  Українське держпідприємство “Суднобудівний завод імені 61 комунара” і одна з найбільших будівельних фірм у галузі будівництва рефрижераторних суден – Monaco Shipping Services – підписали контракт про спільне виробництво суден з холодильними установками для їх подальшого експорту в Китай.

  “ДП “Суднобудівний завод імені 61 комунара” і фірма Monaco Shipping Services (MSS) 29 жовтня 2015 року підписали контракт про співробітництво в організації та будівництві серії рефрижераторів типу “Бухта Руська” для Китаю”, – повідомляє в середу прес-служба державного концерну “Укроборонпром “.

  В “Укроборонпромі” уточнили, що рефрижераторні судна типу “Бухта Руська” володіють вантажопідйомністю в 4058 тон і призначені для транспортування рибної продукції та риби, добутої промисловими суднами.

  Нагадаємо, раніше директор аграрних консультаційних програм Ліна Доценко заявила, що експорт агропродукції в Китай буде наростати в найближчі роки.

  “РІА Новини Україна”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *