Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Український фрі-файт у Піднебесній. Амбітні плани співпраці між Україною і Китаєм

  2017-10-11

  9 жовтня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між китайською компанією “Heroic Film Beijing Ltd.” та українською компанією “Професійний Бійцівський Союз”.

  imлрм

  Українська компанія «Професійний бійцівський союз» і китайська медійна компанія Heroic Film Beijing Ltd започаткували спільний міжнародний проект, який передбачає розвиток українського виду спорту фрі-файт у Китаї, а також співпрацю в галузі кіноіндустрії та телебачення.

  Про це повідомив засновник національного спортивного виду фрі-файт, співзасновник «Професійного бійцівського союзу» Андрій Старовойт 9 жовтня під час прес-конференції в Укрінформі, на якій відбулося підписання меморандуму про співпрацю між компаніями.

  «Ми презентуємо українсько-китайський проект із фрі-файту та контактних єдиноборств, якого досі ще не було в світі. На його втілення виділені значні кошти китайською та українською сторонами. Китайська делегація прибула до України для підписання договору щодо співпраці за трьома напрямками – розвиток фрі-файту, створення кінофільмів і телевізійної продукції. Проект почнеться з досить амбітного турніру з українського виду спорту фрі-файт, що стартує в Китаї та потім розповсюджуватиметься по всьому світу. Це буде найбільший турнір в Азії», – уточнив Старовойт.

  Як зазначають партнери, спільна діяльність у галузі кіноіндустрії матиме на меті розкрити культурно-історичну спадщину України і Китаю, представити бойові мистецтва та їх істинне значення шляхом спільно створеної кінопродукції.

  Генеральний директор і художній керівник Heroic Film Beijing Ltd Скотт Ма уточнив, що в рамках співпраці також відбудуться конкурси серед талановитої молоді у сфері бойового, театрального та циркового мистецтва.

  «Завдяки бойовим мистецтвам ми хочемо налагодити міст дружби між Китаєм та Україною. Бійці фрі-файту показали досить вдалі результати, і ми готові запустити цей проект на міжнародний рівень. Телевізійний напрямок нашої співпраці передбачатиме створення спільного розважального шоу, до якого будуть включені як циркові номери, так і номери з елементами бойових мистецтв», – зазначив Скотт Ма.

  При цьому він уточнив, що представники компанії Heroic Film Beijing Ltd 9 жовтня провели переговори з генеральним директором групи «1+1 медіа» Олександром Ткаченком і домовились про зйомки спільних екшн-фільмів.

  «За час підготовки візиту до України ми досить ретельно вивчали український ринок як у кінематографії, так і в галузі бойових мистецтв. Ми дійшли висновку, що в Україні досить високий акторський потенціал і можливості у підготовці з бойових мистецтв, включно з каскадерськими та трюковими сценами. Ми визначили на 2018-2019 роки початок спільних проектів, пов’язаних зі зйомками екшн-фільмів», – пояснив Cкотт Ма.

  Найвідоміший фільм, в якому Cкотт Ма виступив постановником екшенів, є «Тигр підкрадається, дракон ховається».

  “Укрінформ”

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *