Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Українські виробники прийняли участь у найбільшій продуктовій азіатській виставці «SIAL China 2016»

  2016-05-16

  З моменту свого утворення Асоціація “Українсько-Китайського Співробітництва” фокусувалася на стратегії сприяння розвитку українсько-китайських торговельно-економічних зв’язків, збільшення обсягів товарообігу між двома країнами, створення сприятливих умов для діяльності в різних комерційних сферах і досягла великої кількості плідних результатів.

  Варто зазначити, що на сьогоднішній день АУКС проводить всебічну діяльність по виходу українських компаній на китайський ринок і займається залученням китайського споживача до українських товарів і послуг. Так, 12-14 квітня 2016 року Асоціація спільно з Українською частиною Спільної Українсько-Китайської Ділової ради організували національний стенд на туристичній виставці «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET». Також в травні цього року Центр Міжнародної Ділової Співпраці при ТПП України за підтримки та згідно з підписаною угодою з Асоціацією “Українсько-Китайського Співробітництва” підготували національний стенд на найбільшій продовольчій виставці в КНР «SIAL China 2016».

  Mіжнародна виставка продуктів харчування та напоїв «SIAL China 2016» проводилася з 5 по 7 травня цього року в Шанхаї в Китаї. Захід позиціонував себе як центральна подія для професіоналів індустрії виробництва напоїв і продуктів харчування. Основні гравці ринку роздрібної торгівлі, громадського харчування, готельного та ресторанного бізнесу взяли участь у виставці SIAL China 2016. На заході були присутні українські виробники, серед яких ГК “Верес”, “Фулон”, компанія «Вітмарк-Україна», що включає такі торгові марки, як “Jaffa”, “Наш сік”, “Соковита” та інші, представник від торгової марки “Шейк”.

  На виставці «SIAL China 2016» були представлені такі основні категорії експозиції: продукти харчування, безалкогольні напої, вина та спиртні напої, продукція і послуги індустрії гостинності, передові технології та спеціальне обладнання харчового і пакувального виробництва. Експоненти та відвідувачі мали чудову нагоду взяти участь в презентаціях продукції, ділових зустрічах і форумах, присвячених актуальним проблемам галузі.

  Паралельно з виставкою «SIAL China 2016» відбулась також виставка вина та алкогольних напоїв «SIAL Wine World», учасниками якої стали близько 450 компаній.

  Асоціація “Українсько-Китайського Співробітництва” і надалі планує роботи з підготовки участі українських компаній в майбутніх виставкових заходах в КНР. Одним з найважливіших заходів, якому АУКС приділяє вагому увагу, є Ярмарок зарубіжних інвестицій в Китаї COIFair 2016, який проходитиме в місті Пекін з 20 по 21 жовтня цього року. АУКС вважає, що участь українських компаній у даному заході є важливим кроком для презентації українських інвестиційних проектів та залучення інвестицій в українську економіку.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *