Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українські лікарі пройдуть безкоштовний курс ендопротезування

  2018-08-01

  Китайська корпорація Naton Medical Group спільно з офіційним представником корпорації в Україні компанією OsteoNANO відкривають міжнародний навчально-методичний центр Naton Academy Ukraine. Про це на прес-конференції повідомила віце-президент Naton Medical Group Чжао Мінлі.

  Перший курс для українських лікарів з сучасних питань ендопротезування та остеосинтезу пройде 2-3 серпня.

  «Це буде перший навчальний курс від Naton Academy в Україні. З початку створення Naton Academy ми приймаємо гостей з різних країн. Кількість лікарів на таких заходах перевищує 100 осіб. Ми запрошуємо лікарів з усього світу приїхати в Китай, щоб китайська та світова медицина збагачувалися через такі заходи, лікарі могли ділитися своїм досвідом. Все це має для нас велике значення», – сказала віце-президент Naton Mеdical Group.

  Як уточнила представник компанії OsteoNANO Валентина Буковська, перший навчальний курс з питань ендопротезування та остесинтезу для лікарів з усієї України стартує 2 серпня. До цього часу близько 40 українських фахівців проходили навчання у закордонних центрах Naton Medical Group. Метою відкриття такого центру в Україні є професійна підтримка та вдосконалення навичок лікарів із залученням іноземних фахівців.

  «Нас відвідають близько 220 лікарів, які впровдовж двох днів будуть набувати нових знань, удосконалювати свої навички за допомогою провідних спеціалістів з Китаю. Один день передбачає теоретичне навчання, другий – практичне», – розповіла Буковська.

  Крім того, за її словами, здійснюватиметься онлайн-трансляція заходу для військових госпіталів, аби до нього могли долучитися працівники лікарень на лінії розмежування.

  Надалі планується проводити начальні курси з різних тематик у сфері ендопротезування. Навчання для лікарів безкоштовне.

  Як зазначалося, Naton Medical Group – виробник у сфері остеосинтезу та ендопротезування. Створена у 1996 році корпорація реалізує повний цикл виробництва, має 18 заводів в усьому світі, зокрема по два заводи в Німеччині та Фінляндії, працює у сфері логістики медичних виробів. Наразі, за словами віце-президента Naton Madical Group, корпорація володіє 50% патентів на біологічні матеріали у світі. Її продукція продається більш ніж у 80 країнах світу. Naton Medical Group є найбільшим спонсором ортопедичних асоціацій Китаю.

  Нині корпорація співпрацює з Україною в межах державних закупівель через міжнародні організації, її виробами користується близько 80 вітчизняних лікарень.

  За словами Буковської, завдяки такій співпраці вартість операцій з ендопротезування в Україні знизилася у 2,5 раза порівняно.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *