Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ UKRLANDFARMING ГОТОВА ДО КІНЦЯ РОКУ ПОСТАВИТИ В КИТАЙ 50-100 ТИС. ТОНН КУКУРУДЗИ

  2012-12-05

  Джерело: УКРІНФОРМ

  Українська агропромислова компанія UkrlandFarming Plc (ULF) сподівається до кінця року поставити в Китай від 50 до 100 тис. тонн кукурудзи.

  Про такі плани власному кореспондентові УКРІНФОРМу в Китаї розказав голова ради директорів компанії Олег Бахматюк. UkrlandFarming Plc бере участь в 4-му Китайському зарубіжному інвестиційному ярмарку COIFAIR-2012,що проходить у Пекіні, а також проводить тут переговори з рядом банківських і промислових структур.

  “До кінця року ми плануємо поставити порядку 50-100 тис. тонн в Китай, якщо домовимося з партнерами щодо ціни та інших умов. У будь-якому разі, розраховуємо хоч би один корабель до кінця року поставити; для нас завантажити 30-50 тис. тонн на Китай – не проблема”, – сказав О. Бахматюк.

  За словами голова ULF, в цей час його компанія проводить інтенсивні переговори з контрагентами в Китаї і сподівається досягнути результату вже найближчими днями. “Ми маємо можливість трошки поторгуватися. Кожна сторона хоче виторгувати для себе максимально вигідні умови”, – повідомив О. Бахматюк, не виключивши, що домовленості можуть бути досягнуті навіть до кінця цього тижня.

  Він також зазначив, що у ULF є як мінімум вісім контрагентів, з якими вона веде активні переговори, водночас “базовим покупцем за контрактами щодо поставок зернових” стане держкомпанія COFCO Co. Ltd, яка фактично визначає аграрну політику в Китаї і тримає 90% всіх квот на імпорт зернових. Під час ярмарки COIFAIR-2012 UkrlandFarming Plc вже підписала Меморандум про наміри про співпрацю з цією китайською компанією.

  UkrlandFarming є першою вітчизняною компанією, яка отримала днями від Міністерства аграрної політики і продовольства України дозвіл на поставки кукурудзи в Китай. Документ має найближчим часом надійти в Мінсільгосп КНР.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *