Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
  • Новини / Загальні новини

    Українська делегація взяла участь у Conference for International Technology Transfer and Commercialization

    2018-11-19

    Делегація з Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова взяла участь у конференції «Conference for International Technology Transfer and Commercialization», що відбулася в місті Нанкін. До складу делегації увійшли – керівник Навчально-Наукового Центру Міжнародного Співробітництва НУК Михайло Михайлов, директор Інституту автоматики Електротехніки НУК Геннадій Павлов, директор Південної судноремонтної компанії Сергій Бурковець, директор Машинобудівного інституту НУК Сергій Сербін, а також професори університету Володимир Коробко та Микола Радченко.

    Делегація взяла участь в роботі конференції, в рамках якої за ініціативою уряду провінції Цзянсу КНР була відкрита онлайн платформа трансферту технологій, завдяки чому фахівці та провідні науковці з України зможуть більш активно розвивати співпрацю з китайськими підприємствами і навчальними закладами.

    Далі робота делегації продовжилася в стінах Університету науки і технологій Цзянсу. Цей університет є одним з провідних партнерів НУК в Китаї. Сьогодні співпраця між навчальними закладами вийшла на новий рівень розвитку. Як відомо, НУК і Університет Цзянсу вже багато років успішно реалізують спільні навчальні програми та здійснюють науково-технічне співробітництво. Надалі два університети планують створити новий Центр трансферту технологій і запустити нову програму підготовки фахівців IT-технологій.

    Великим досягненням роботи делегації стало встановлення партнерських відносин між НУК імені адмірала Макарова та Янченським політехнічним інститутом, який сьогодні є провідним освітнім і науковим закладом міста Янчен.

    Михайло Михайлов зазначив: «Співпраця з цим інститутом дозволить нам розвивати нові навчальні програми для підготовки фахівців у сфері автоматизації, електротехніки та робототехніки. Ми сподіваємося, що подібні програми в найближчому майбутньому не тільки наповнять український освітній ринок студентами з Китаю, але і дозволять нашим студентам здобувати освіту в цій країні. Кооперація з подібними навчальними закладами Китаю так само відмінна можливість для нас реалізувати передові ідеї і розробки наших вчених на реальних підприємствах в КНР».

    Крім того, делегація відвідала два великих промислових підприємства міста Янчен – Jiangsu Yitong Control System Co., LTD, що спеціалізується на виробництві різних автоматичних датчиків і завод з виробництва композитних труб промислового призначення. Сьогодні багато подібних підприємств в Китаї потребують проведення модернізації виробничих потужностей, для чого їм необхідно залучення вітчизняних фахівців різних напрямів. У свою чергу, подібна співпраця дає можливість на практиці застосовувати величезну кількість теоретичних розробок і проектів, якими славиться миколаївський університет кораблебудування.

     

    c230fc5deb01ff5f7b1be1acef9cf_mid

     

    “Тянься Лінк”

    Напишіть відгук

    Your email address will not be published. Required fields are marked *