Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українська делегація на Міжнародній виставці CIPPE-2018

  2018-04-02

  27 березня 2018 року в Пекіні у виставковому New China International Exhibition Center розпочала роботу щорічна виставка, темами якої є нафта, нафтохімічні технології і устаткування (CIPPE – The 18th China Int’l Petroleum & Petrochemical Technology & Equipment Exhibition).

  CIPPE – найбільш інтернаціональна і найбільш авторитетна нафтогазова виставка не лише на території Китаю, а й в усій Азії.

  Її відвідали представники нафтогазової промисловості, служб екологічного контролю, фахівців у сфері видобутку і переробки нафти та газу, розробки морських родовищ і суднобудування, а також маркетологи, бізнес-аналітики, фінансисти, керівники транспортних і страхових компаній, IT-фахівці.

  Україну на цій події представили Посольство України в КНР і делегація Групи «Нафтогаз».

  Організатором участі представників Групи Нафтогаз в CIPPE – 2018 є Андрій Супрун – Генеральний директор Дочірнього підприємства «Вуглесинтезгаз України» державної Групи «Нафтогаз».

  Андрій Супрун, який відповідає в Групі за партнерство з китайськими компаніями і банками в реалізації масштабних китайсько-українських двосторонніх проектів зазначив: «По-перше, ми хочемо донести до китайської сторони, що в Україні існує така група компаній як «Нафтогаз». Це великий державний холдинг, який є № 1 в нафтогазовому секторі. 75% власного видобутку, найбільший обсяг транспортування газу з РФ до Європи, найбільші капітальні інвестиції за останній час (на придбання обладнання, на виконання робіт), направлені на збільшення обсягів буріння – все це робить Україну дуже привабливою для співробітництва.

  «Нафтогаз» зацікавлений у стратегічній співпраці з китайськими державними корпораціями та фінансовими установами. Тут можна виділити два основні напрями: придбання обладнання та робіт з фінансуванням від китайських банків та партнерство в проектах з видобутку газу на шельфі Чорного моря та на суші».

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *