Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПЕРЕДБАЧУВАНИМ ПАРТНЕРОМ ДЛЯ КНР – Ю.КОСТЕНКО

  2011-09-08

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Україна відкрита для співробітництва з Китаєм у всіх галузях, зокрема в бізнесі та інвестиціях. На цьому наголосив у середу Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР Юрій Костенко, презентуючи в Пекіні видання “Інвестуйте в Україну”.

  “Україна була й залишається для КНР надійним і передбачуваним партнером, привабливим для співробітництва”, – заявив Ю.Костенко.

  Дипломат наголосив на значній зацікавленості китайських бізнесменів у налагодженні співпраці з українськими компаніями у різних галузях, який суттєво зріс за останній рік одночасно з активізацією контактів на високому та найвищому політичному рівні.

  Керівник економічної секції Посольства України в КНР Олег Кисіль зі свого боку зазначив, що на виконання домовленостей керівників двох держав зараз в Україні “розпочинається реалізація низки дуже важливих інвестиційних проектів”.

  Позитивну динаміку демонструє двосторонній товарообіг: якщо за результатами 2010 року він, за даними Генеральної митної адміністрації КНР, становив 7,732 млрд доларів, то за сім місяців 2011 року – вже сягнув 5,945 млрд доларів. За словами дипломата, є всі підстави сподіватися, що цьогоріч вдасться виконати поставлене під час візиту до КНР Президента України Віктора Януковича у вересні 2010 року завдання досягти обсягу двостороннього товарообігу на рівні 10 млрд доларів.

  Видання “Інвестуйте в Україну” підготовлено за сприяння Посольства України в КНР до 20-річчя Незалежності України. У ньому вміщено загальну інформацію про Україну, про її інвестиційний клімат, умови ведення бізнесу, наведено юридичні аспекті та дані про систему оподаткування.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *