Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА ЗА ПІДТРИМКИ КАЗАХСТАНУ МАЄ НАМІР ПОБУДУВАТИ СТАЛИЙ ШЛЯХ ВІД КИТАЮ ДО ЄС – ЗУБКО

  2017-06-15

  SUPPORT FOR UKRAINE KAZAKHSTAN

  Прокладання надійних маршрутів постачання, зокрема аграрної продукції, із України до Казахстану є стратегічним питанням двосторонньої співпраці, наголосив віце-прем’єр-міністр.

  Україна за підтримки Казахстану має намір побудувати сталий шлях від Китаю до ЄС. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко з нагоди відкриття Національного дня України у рамках виставки ЕКСПО-2017 в Астані.

  “Для нас дуже важливо, щоби Україна, яка є надійним партнером дуже багато років, мала взаємовідносини з Казахстаном в напрямку інфраструктури. І сьогодні ми робимо те, щоби зробити сталий шлях від Китаю до Європейського Союзу саме за рахунок підтримки нашого казахського партнера”, – сказав він.
  Зі слів Зубка, два роки підготовки такого проекту та запуск перших потягів дають можливість підсилювати співпрацю та збільшувати товарообіг між Україною і Казахстаном.

  “Сьогодні Україна експортує 39 млн тонн зернових. Тож прокладання надійних маршрутів постачання, зокрема аграрної продукції, із України до Казахстану і, загалом, — до Східної Азії, є стратегічним питанням нашої двосторонньої співпраці. Так само, як і рух казахстанських товарів у зворотному напрямку – до України та ЄС”, – наголосив віце-прем’єр-міністр.

  “5 канал”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *