Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА ВСТАНОВИЛА ЄДИНИЙ ТАРИФ НА ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ

  2011-06-16

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Яна Лемешенко

  Україна встановила єдиний тариф на оформлення віз та зменшила кількість типів віз.

  Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 1 червня “Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію”, яка набере чинності 10 вересня 2011 року, повідомив у коментарі УКРІНФОРМу речник МЗС Олександр Дикусаров.

  За його словами, головною метою прийняття цієї постанови є приведення нормативно-правової бази України у візовій сфері у відповідність до сучасних вимог та законодавства ЄС, а також підвищення ефективності діяльності органів державної влади України у сфері протидії незаконній міграції. Постанова також врегульовує питання довгострокового перебування та працевлаштування на території України представників іноземних неурядових організацій, іноземних суб’єктів господарської діяльності, іноземних банків, передбачивши оформлення зазначеним категоріям іноземців довготермінових віз та посвідок на тимчасове проживання.

  Речник зазначив, що положеннями постанови передбачено зменшення кількості типів віз з 22 до 3 у відповідності до періоду перебування: В (транзитна), С (короткострокова), D (довгострокова). Скасовано колективні візи, а також запрошення для оформлення короткострокових віз для в’їзду в Україну для громадян Гватемали, Малайзії, Мексики, Панами, Сінгапуру та Хорватії. Крім того, для туристів з Антигуа і Барбуди, Барбадосу, Маврикію, Сальвадору, Сейшельських Островів та Туреччини запроваджено можливість оформлення віз терміном до 15 днів в аеропортах “Бориспіль”, “Одеса”, “Сімферополь” та Одеському морському торгівельному порту.

  Буде встановлено єдиний тариф за оформлення віз: разова віза – 85 доларів США, дворазова – 130 доларів США, багаторазова – 200 доларів США. Згідно з постановою, дипустанови України зобов’язано інформувати іноземців та осіб без громадянства про причину відмови в оформленні віз у письмовому вигляді. Іноземець, якому відмовлено в оформленні візи, зможе оскаржити таке рішення у встановленому порядку.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *