Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА ВІДПРАВЛЯЄ В КИТАЙ НА ВІДПОЧИНОК 200 ДІТЕЙ

  2012-07-30

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Віталій Сич

  Українська делегація у складі 200 дітей найближчим часом відвідає Китай.

  Про це в п’ятницю, 27 липня, під час прийому з нагоди відправлення української делегації, до якої увійшли діти і представники Міністерства соціальної політики України, повідомив посол Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнь.

  “Мій президент запросив 200 українських дітей на відпочинок у Китай, виражаючи знак солідарності і дружби українському народу. Це було озвучено минулого року (про цю поїздку йшла мова під час візиту в Україну голови КНР Ху Цзіньтао). Це запрошення від мого президента було прийняте урядом (України – ред.), і за підтримки Міністерства соціальної політики і Міністерства закордонних справ України воно реалізується”, – сказав він.

  За словами посла, відправлення дітей на відпочинок у Китай не лише приємна подія, а й знак того, що китайці та українці підтримують дуже хороші і близькі людські стосунки.

  “Міждержавні відносини між двома країнами сьогодні знаходяться на найвищому рівні в історії їх розвитку. Ми бачимо часті взаємні контакти на політичному, вищому і найвищому рівнях, бачимо швидкий і бурхливий розвиток економічного співробітництва. Крім того, ми бачимо, що реалізуються великі взаємні об’єкти економічної та іншої співпраці”, – відмітив Чжан Сіюнь.

  У той же час, як сказав посол КНР, його більше радує той факт, що в Китай їдуть не політики, не великі бізнесмени, не діячі літератури і мистецтва, а їдуть діти.

  Всього у Китай на відпочинок вирушають 200 школярів, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Їх супроводжують 10 представників Міністерства соціальної політики України. Виліт заплановано на найближчий час, українська делегація пробуде в Китаї 7 днів.

  За словами китайського дипломата, українських дітей чекає велика і приємна поїздка. Заплановано відвідування пам’яток китайської культури, історії, а також дитячих заходів, таких як аквапарк. Крім того, українські школярі зустрінуться зі своїми китайськими однолітками.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *