Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна спільно з Китаєм реалізує інвестпроект у сфері видобутку уранових руд

  2017-04-07

  Китай готовий інвестувати в освоєння Новокостянтинівського родовища уранових руд та будівництво шахти на його базі.

  Про це пише прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості за результатами робочої зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігора Насалика з фахівцями China Development Bank.

  “Під час зустрічі обговорено можливості реалізації інвестиційного проекту на базі Новокостянтинівської шахти Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та залучення інвестицій китайських партнерів”, – йдеться у повідомленні.

  Міністр енергетики нагадав, що сторони домовилися продовжити термін дії угоди про надання Україні кредитної лінії у сумі $3,656 млрд, і наразі на рівні Уряду розглядається можливість використання кредитних коштів для реалізації спільних проектів.

  Насалик підтвердив підтримку пропозицій ДК «Ядерне паливо» про наміри щодо спільного з китайськими фахівцями освоєння Новокостянтинівського родовища уранових руд та будівництво шахти на його базі.

  «Ми розглядаємо можливість впровадження цих проектів і готові шукати шляхи їх реалізації», – наголосив міністр та запевнив, що сприятиме в реалізації інвестиційних проектів.

  Китайські фахівці зазначили про зацікавленість у співпраці, зокрема щодо розробки Новокостянтинівського родовища уранових руд, а також участі в модернізації підприємств теплової генерації. Також повідомили про можливість використання китайських технологій та обладнання.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *