Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА РОЗРОБЛЯЄ ПРОГРАМУ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА З КИТАЄМ НА 2012-2016 РОКИ

  2012-04-05

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Костянтин Соловчук,

  Україна розробляє програму стратегічного партнерства з Китаєм на 2012-2016 роки.

  Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з делегацією міжнародного відділу ЦК Комуністичної партії Китаю.

  «Зараз ми працюємо над програмою стратегічного партнерства між Україною та КНР на 2012-2016 роки. Це програма, яка буде підписана під час одного з візитів на найвищому рівні і закладе основи для нашого стратегічного партнерства. Проект програми найближчим часом буде переданий на розгляд китайській стороні», – сказав М.Азаров.

  Він додав, що програма може бути підписана під час візиту Президента України Віктора Януковича в Китай, або ж під час візиту прем’єра Державної ради КНР Вень Цзябао в Україну.

  Микола Азаров відзначив, що співробітництво на рівні правлячих партій посилює взаємодію між Україною та Китаєм.

  «Ми співпрацюємо не лише на державному і міжурядовому рівнях, але й на рівні між Комуністичною партією Китаю і Партією регіонів», – зазначив Глава уряду.

  Він також подякував голові КНР Ху Цзінтао за щире привітання учасникам ХІІІ з’їзду Партії регіонів.

  Заступник завідуючого міжнародним відділом ЦК КПК Чень Сеньясян, у свою чергу, зазначив, що візит делегації правлячої партії Китаю спрямований на активізацію співпраці з ПР.

  «Існує декілька цілей нашого візиту в Україну, але одна з головних – обмін думками щодо подальшого розвитку співробітництва між двома партіями», – сказав він.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *