Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна приєдналася до плану спільних дій країн “Шовкового Шляху”

  2016-09-29

  У Китаї торгово-промислові палати країн SREA (Економічний альянс Шовкового Шляху, Silk Road Economic Alliance) підписали План спільних дій.

  До нього долучилися 8 країн-членів Альянсу – Україна, Китай, Казахстан, Таджикистан, Арменія, Киргизстан, Грузія та Азербайджан, повідомили Укрінформу у Київській торгово-промисловій палаті, яка представляла Україну на заході, за підсумками третього робочого засідання SREA.

  “Учасники підписали План спільних дій по просуванню торгово-економічної співпраці між Сіньцзянським виробничо-будівельним корпусом і країнами Економічного альянсу Шовкового Шляху. Серед головних пунктів: посилення торгово-економічної і проектної співпраці, створення платформи для подальшого співробітництва, проведення відповідних заходів по сприянню торгівлі між країнами-членами Альянсу, подальший обмін інформацією про політичні новини, інвестиційний клімат, умови зовнішньої економіки та торгівлі”, – поінформували в КТПП.

  Як наголосила менеджер з розвитку компанії ZAMMLER, заступник голови комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Київської ТПП Лариса Мельничук, рішення приєднатися до плану спільних дій країн “Шовкового Шляху” зумовлюється необхідністю пошуку взаємовигідних логістичних рішень.

  “Одним із факторів успішного ведення бізнесу є прийняття правильних логістичних рішень. Собівартість продукції напряму залежить від логістичних процесів, тому необхідно приділити особливу увагу їх оптимізації. Це суттєво вплине на вартість вантажоперевезень і стимулюватиме товарообмін між країнами, що знаходяться на поясі Шовкового шляху”, – зазначила Мельничук.

  Нагадаємо, новий “Шовковий шлях” (Євразійський сухопутний міст) — транспортний маршрут для переміщення залізничних вантажів і пасажирів суходолом від промислових центрів Китаю до Європи.

  Економічний альянс Шовкового Шляху (SREA) – це недержавна організація, офіс якої знаходиться в м.Урумчі (СУАР КНР). Діяльність організації направлена на практичну реалізацію проектів співпраці між країнами-членами Альянсу. Основні завдання SREA: сприяння при створенні нових сфер і каналів співпраці, організація бізнес-ярмарок, аналіз ринку, розвиток передових технологій, пошук зовнішніх каналів зв’язку для встановлення співпраці, сприяння у пошуку потенційних партнерів, залучення приватного бізнесу і потенційних інвесторів до співпраці, встановлення міжнародних зв’язків.

  Росії серед засновників та учасників SREA немає, оскільки РФ вважає Шовковий Шлях через свою територію безальтернативним.

  ” Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *