Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА ПРЕДСТАВЛЯЄ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА АВІАВИСТАВЦІ AVIATION EXPO/CHINA-2011 У ПЕКІНІ

  2011-09-21

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Чотирнадцята Міжнародна виставка Aviation Expo/China-2011 відкрилася в середу в Пекіні. Українська промисловість представлена на бієнале запорізькими ТОВ “Мотор-Січ” і “КБ Прогрес ім. Івченка”, корпорацією “ФЕД” з Харкова, держкомпанією “Укрспецекспорт” та її дочірнім підприємством “Укроборонсервіс”.

  Як повідомляє пекінський кореспондент УКРІНФОРМу, на відміну від попередніх років, не приїхали на виставку представники київського АНТК ім. Антонова.

  Всього організатори запросили більше 200 провідних зарубіжних і китайських виробників. У виставці, яка вважається однією з найпрестижніших в Азії, представлено всіх провідних виробників авіаційної техніки світу.

  Цього року бієнале, яке триватиме до 24 вересня, вперше проходить в експоцентрі в Олімпійському парку китайської столиці, в China National Convention Center. Організатори стверджують, що цього року їхнє дітище відвідає більше, ніж у минулі роки, іноземних делегацій і не менше 30 тис. гостей. Захід розрахований в основному на професіоналів, для відвідувачів він буде відкритий лише в останній день.

  У нинішньому році у виставці, яка, починаючи з 1984 року, проводиться раз на два роки, беруть участь підприємства та організації з більш ніж 10 країн – провідні авіавиробники. Експо, на якому представляється техніка та обладнання для цивільного і військового авіабудування, а також обладнання для аеропортів і системи контролю повітряного руху є найбільшим подібним у Китаї.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *