Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА ПЛАНУЄ ОТРИМАТИ 800 ТИС. ТОНН БЕНЗИНУ ТА ДИЗПАЛЬНОГО З ДОПОМОГОЮ ГАЗИФІКАЦІЇ ВУГІЛЛЯ У 2013 РОЦІ

  2012-04-09

  Джерело: Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

  Для надійного забезпечення споживачів паливом в Україні у 2013 року планується виробити 800 тис. тонн бензину і дизельного пального за допомогою технології газифікації вугілля. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко в ефірі програми «Шустер LIVE» на телеканалі «Перший національний» 6 квітня 2012 року.

  Юрій Бойко зазначив, що Україна має намір перейняти закордонний досвід виробництва пального з допомогою газифікації вугілля, зокрема у Китайській Народній Республіці.

  «Основний напрям, у якому ми працюємо зараз з китайськими колегами – це газифікація вугілля і вироблення з нього бензину та дизельного палива. Такі заводи працюють в Китаї та в ПАР», – пояснив Міністр.

  Юрій Бойко наголосив, що українська вугільна галузь демонструє значні темпи зростання виробництва, а тому в 2013 році заплановано газифікувати 3 млн. тонн вугілля та отримати з нього близько 800 тис. тонн бензину і дизельного пального.

  «Видобуток вугілля у цьому році збільшився на 5 млн. тонн, і тому ми у наступному році 3 млн. тонн направляємо на газифікацію вугілля, що дасть нам приблизно 800 тис. тонн світлих нафтопродуктів з цієї сировини», – зазначив Міністр.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *