Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  УКРАЇНА НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ «COTTM 2019»

  2019-02-07

  Асоціація Українсько-Китайського співробітництва за підтримки Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України здійснює консолідацію представників туристичного ринку для участі у 15-й Міжнародній виставці зарубіжного туризму CHINA OUTBOUND TRAVEL&TOURISM MARKET «COTTM» , що відбудеться у Пекіні з 15 по 17 квітня 2019 року.

  COTTM вважається унікальною платформою в галузі і залишається єдиною бізнес-подією, орієнтованою виключно на зростаючий виїзний ринок.

  Згідно із статистикою Китайської академії туризму, ринок виїзду перевищив 123 млн виїзних поїздок тільки в 2018 році, що збільшує витрати на подорожі понад 132 млрд доларів, що на 14 % більше чим в 2017 році. За прогнозом Академії, виїзний туризм з КНР буде рости темпами 5% в рік, і до 2020 досягне 157 млн ​​громадян КНР. До 2020 року витрати китайських туристів за кордоном можуть досягти планки в 180 млрд 422 млн доларів.

  Участь в виставці сприятиме збільшенню кількості туристів з Китаю до нашої країни та надає змогу налагодити ефективні ділові контакти на китайському туристичному ринку.

  Як учасники, так і експоненти мають чудову нагоду гарно та з користю провести час і дізнатися про новинки в індустрії подорожей і туризму. Загалом щороку створює величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги туризму.

  Розділи виставки: подорожі (сезонний відпочинок, бізнес тури, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіаційні, залізничні і автобусні перевезення, морський і річковий круїзний транспорт, прокат авто); рекреація (санаторії, пансіонати, курорти); страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму.

  Місце проведення: Китай, м. Пекін, Національний виставковий сільськогосподарський центр, Новий зал.

  Дата проведення: 15-17 квітня 2019

  Організатор: Tarsus Asia –  a Tarsus Group Company

  Країни-учасниці: Албанія, Австралія, Азербайджан, Бангладеш,  Бельгія. Білорусія, Болгарія, Канада, Куба, Єгипет, Еквадор, Естонія, Франція, Фінляндія, Грузія, Греція, Ісландія, Катар, Руанда, Сербія, Іспанія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Сінгапур, Південна Африка, Мексика, Сурінам, Танзанія, Монголія, Непал, Палестина, Мадагаскар та інші.

  По всім питанням по виставці, Ви можете звернутися до менеджера – Марини Вус, контакти: (063) 234 94 79,  (067) 551 36 71, email: [email protected]

  Офіційна сторінка: http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=5beea1fe-7ecf-4e76-a001-d74728cfc96e&title=MizhnarodnaTuristichnaVistavkacottm2019-

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *