Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА – КИТАЙ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ БІЗНЕС-СПІВПРАЦІ

  2011-08-09

  Джерело: “Газета.ua”

  Сьогодні розпочався бізнес-візит керівників української Групи компаній АВЕК у Китайську Народну Республіку. У програмі візиту заплановані зустрічі керівників Групи компаній АВЕК з представниками великого китайського бізнесу в рамках інвестиційного семінару “Інвестиції в Україну” в Шанхаї, організованого “Китайським комітетом сприяння розвитку міжнародної торгівлі” (ССРIТ), і участь в “Інвестиційній бізнес-конференції”, яка пройде в китайському місті Іу (великий торговий центр Китаю).

  Особливу увагу в рамках візиту ГК АВЕК приділить зустрічам, присвяченим розвитку економічних стосунків між Україною і КНР, з Муніципальним Народним Конгресом Шанхаю і “Китайським комітетом сприяння міжнародній торгівлі”, а також великим китайським підприємствам та корпораціям. Задачі візиту охарактеризував Голова Наглядової ради Групи компаній АВЕК Олексій Чернишов: “Ми запропонуємо китайським колегам розглянути великі спільні проекти, що можуть стати корисними як китайським бізнесменам, так і українській економіці і споживачам.

  Перший проект – спільне будівництво і відкриття на території України популярних у світі китайських торговельних центрів, що відомі під назвою “China Mall”. Ідея другого проекту базується на вдалому географічному розташуванні України і полягає в пропозиції китайським партнерам створити в Україні підприємства, які будуть виробляти великогабаритні китайські товари та товари, котрі складно транспортувати, в територіальній близькості до ринків вжитку Росії та Європи.

  Третій наш проект спрямований на покращення якості товарів та послуг, що пропонуються в ТЦ “Барабашово”, яким управляє ГК АВЕК. Ми хочемо залучити нових китайських партнерів для оптимізації процесу торгівлі, розширення асортименту та поліпшення якості китайських товарів, що реалізовуються на українському ринку. Всі наші ідеї пов’язані із залученням китайських інвестицій до України і створенням нових робочих місць для українців. Сподіваюся, що даний візит цьому сприятиме”.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *