Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА І КНР ПРОВЕДУТЬ РЯД ЗАХОДІВ ЩОДО СВЯТКУВАННЯ 20-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ДИПВІДНОСИН МІЖ КРАЇНАМИ

  2011-07-18

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Ольга Танасійчук

  З нагоди 20-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною і Китаєм обидві сторони планують провести ряд заходів. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР Юрій Костенко, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

  За словами дипломата, домовленості про спільну підготовку програми заходів було досягнуто під час офіційного візиту голови КНР Ху Цзиньтао в Україну 18-20 червня.

  Одним із найближчих заходів стануть Дні культури Китаю в Україні, які відбудуться у вересні 2011 року. Водночас у столиці КНР на початку осені відкриється виставка творів українських художників, готується вихід нової збірки української поетеси Людмили Скирди (дружини українського посла), присвяченої Китаю.

  Заплановано також презентацію у Китаї Львівської області. У рамках презентації у КНР з гастролями побуває художня трупа Львівщини.

  На думку Ю.Костенка, нещодавній візит китайського лідера в Україну сприятиме подальшому зміцненню гуманітарних зв’язків між Києвом та Пекіном. Нині готується до підписання ряд двосторонніх угод про співробітництво у цій галузі.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *