Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА І КИТАЙ ЗБІЛЬШИЛИ ТОВАРООБОРОТ НА 20%

  2012-05-10

  Джерело: УКРІНФОРМ

  За перші чотири місяці 2012 товарооборот між Україною та Китаєм зріс майже на 20%. Зараз Китай займає друге місце серед 200 країн – торговельних партнерів України.

  Про це йшлося на зустрічі першого заступника голови Держмитслужби України Олександра Дороховського з радником з торговельно-економічних питань при посольстві КНР Ло Вейдуном та другим секретарем Канцелярії з торговельно-економічних питань при посольстві КНР Гуном Шуансі, повідомляє прес-служба ДМСУ.

  “Під час зустрічі сторони підкреслили важливість партнерських відносин між нашими державами. Зокрема, у 2011 товарооборот між країнами зріс на 40% і становив 8,5 мільярдів доларів США. А вже за перші чотири місяці 2012 відбулося збільшення товарообороту майже на 20 відсотків”, – йдеться у повідомленні.

  Таке пожвавлення зовнішньоекономічної діяльності між Україною та Китаєм – не межа, упевнені в Держмитслужбі. Ще більше зростання товарообороту можливе при посиленні взаємодії між митними відомствами двох країн, зазначив Дороховський.

  Зокрема, обмін попередньою інформацією про транспортні засоби та вантажі і взаємне інформування про митну вартість товарів дасть змогу максимально прискорити і спростити митні процедури, а відповідно, – допоможе прозорості та ритмічності поставок товарів.

  Це дасть змогу обом країнам побачити цілісну картину здійснення імпортно-експортних операцій, вивести із тіні несумлінних суб’єктів та максимально сприяти діяльності легального бізнесу. Від чого виграють бюджети та підприємців України і Китаю.

  У Митній службі також запропонували провести розширену зустріч з представниками китайського бізнесу в Україні за участю Міжнародної торгової палати та Асоціації митних брокерів.

  Сторони обговорили необхідність створення об’єднання китайських бізнесменів в Україні, яке надавало б своїм членам організаційну та консультаційну допомогу і централізовано представляло їх інтереси.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *