Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА І КИТАЙ УКЛАЛИ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ 99,9% АКЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РЕКОНСТРУКЦІЇ І РОЗВИТКУ

  2017-06-12

  Фонд державного майна України та Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) уклали договір купівлі-продажу 99,9% акцій Українського банку реконструкції і розвитку, за ціною 82,83 млн.грн.

  UKRAINIAN BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT

  Після підписання договору Голова Правління, Генеральний директор компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd Ян Дуншен запропонував ФДМУ укласти Меморандум про співпрацю та підкреслив, що китайська сторона працюватиме над тим, щоб допомагати Україні проводити ефективну приватизацію, і поширюватиме інформацію про українські приватизаційні перспектви серед своїх клієнтів.

  Довідково: Bohai Commodity Exchange Co., Ltd – найбільша спотова товарна біржа у Китаї з річним оборотом в 1 трлн. дол. США. Компанія заснована у 2009 році за участі приватних китайських інвесторів, декількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь, КНР.

  Український банк реконструкції і розвитку заснований в 2004 році для розвитку як корпоративного, так і малого та середнього бізнесу шляхом середньо- і довгострокового кредитування. Його власником спочатку була Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, потім – Державна інвестиційна компанія. У 2013 році банк був переданий Мінфіну, а уряд Миколи Азарова передбачав створити на його основі Банк розвитку. УБРР на початок квітня 2017 року займав 89 місце серед 90 діючих українських банків за розміром активів – 117,87 млн грн.

  “ТЯНЬСЯ ЛІНК”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *